Kosmetyki konopne

Produkty, które mają bezpośredni kontakt ze skórą, zawsze powinny być dokładnie przebadane pod kątem bezpieczeństwa ich stosowania. Kosmetyki konopne to produkty naturalnego pochodzenia, które swój pozytywny wpływ na kondycję skóry zawdzięczają między innymi obecności CBD.

Nasze balsamy do ciała, szampony do włosów, kremy do twarzy oraz kremy do rąk z dodatkiem konopi to silnie nawilżające produkty wspomagające regenerację i odżywiające skórę. W naszym sklepie internetowym proponujemy szeroki wybór tego rodzaju kosmetyków. Oprócz produktów służących do pielęgnacji, można znaleźć u nas także świece wykonane z naturalnych materiałów. Są one w pełni bezpieczne przy małych dzieciach czy alergikach i długo się palą.

Dostępny w naszej ofercie balsam do ciała z dodatkiem wyselekcjonowanych konopi działa nawilżająco i często antyseptycznie. CBD, czyli kannabidol, który znajduje się w tych roślinach, może pomagać przy wysypce i trądziku, co szczególnie doceniane jest w maściach do twarzy. Szampony do włosów i preparaty przeznaczone do rąk wspierają produkcję kolagenu i dogłębnie nawilżają skórę. Nasz sklep internetowy oferuje te i inne produkty, np. naturalne świece, z dostawą do domu.